Wycieczka promem Sztokholm i Helsinki - Matimpex Travel
· · ·

Wycieczka promowa Sztokholm i Helsinki

Wycieczka promowa to świetna okazja by zobaczyć Sztokholm i Helsinki – dwie mniej znane stolice północnej Europy. To też fajny pomysł na integrację, dzięki licznym atrakcjom na promie. Dodatkowo, dla grup firmowych istnieje możliwość zorganizowania konferencji na pokładzie. Pytajcie o program grupowy na Sztokholm i Helsinki!

  • ZWIEDZANIE SZTOKHOLMU
  • JEDEN DZIEŃ W HELSINKACH
  • PROM Z HB I ATRAKCJAMI NA POKŁADZIE
  • MOŻLIWOŚĆ ORGANIZACJI KONFERENCJI

Wycieczka Sztokholm i Helsinki – program ramowy:

Dzień 1:

Zbiórka na wybranym lotnisku na 2 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Sztokholmu. Transfer z lotniska do Sztokholmu i zwiedzanie miasta – w programie: Ratusz Miejski, Pałac Królewski, stare miasto Gamla Stan, muzeum Vasa przybliżające historię XVII wiecznego okrętu wojennego, który zatonął w 1628 r. w trakcie swojego pierwszego rejsu. Zaokrętowanie na statek do Helsinek. Obiadokolacja i nocleg na promie.
Możliwość skorzystania z atrakcji na promie.

Dzień 2:

Śniadanie na promie. Wyokrętowanie i zwiedzanie Helsinek – współczesnej stolicy Finlandii. W programie: aleja Mannerheima i budynek Parlamentu, wykuty w skale kościół protestancki Temppeliauko, Park Sibeliusa z oryginalnym pomnikiem kompozytora przypominającym gigantyczne organy i słynny stadion olimpijski z pomnikiem Paavo Nurmiego, najwybitniejszego długodystansowca świata lat 30-tych XX wieku. Spacer po centrum: Plac Senacki z Katedrą Luterańską i pomnikiem cara Aleksandra II, prawosławny Sobór Uspienski.
Zaokrętowanie, obiadokolacja i nocleg na promie.
Rejs powrotny do Sztokholmu.

Dzień 3:

Po śniadaniu wyokrętowanie w porcie w Sztokholmie. Transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

Zobacz też:

Podobne wpisy