Matimpex Travel

Dokumenty biura, ubezpieczenia i certyfikaty

KILKA SŁÓW O NAS

Nasze biuro istnieje od 1989 roku, możemy też pochwalić się jedną z pierwszych koncesji przyznawanych prywatnym biurom podróży w Polsce. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 0026k, a także polisę ubezpieczeniową OC Organizatora Turystyki wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – jest ona cyklicznie odnawiana, a aktualny certyfikat znajdziecie poniżej.

W 1992 roku staliśmy się jednym z członków-założycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej, do której należymy do dzisiaj. Byliśmy też inicjatorem powstania nieistniejącego już Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży, do którego należeliśmy przez cały okres jego funkcjonowania. Od 2011 roku należymy również do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki – organizacji, która ma na celu m.in. ustalenie czytelnych praw i zasad rządzących polską turystyką oraz określenie wysokich standardów jakości obsługi turysty.

Od 2004 roku specjalizujemy się w wyjazdach typu city break, które jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek! Dziś jesteśmy największym touroperatorem oferującym wycieczki weekendowe, a niektóre z naszych programów są unikatowe na polskim rynku! Za wycieczki katalogowe otrzymaliśmy również kilka nagród konsumenckich. Około 30% naszych Uczestników stanowią Klienci grupowi, dla których każdego roku przygotowujemy setki zróżnicowanych ofert.