Pakiety indywidualne

Szukasz wycieczki szytej na miarę? Odezwij się do nas!

WYCIECZKI SZYTE NA TWOJĄ MIARĘ!

Nie masz grupy, ale potrzebujesz pomocy w organizacji wyjazdu? A może nie przepadasz za grupowym zwiedzaniem, a nie masz czasu na wyszukiwanie najlepszych ofert? Znasz dobrze wybrany kierunek i nie masz ochoty poruszać się znów tymi samymi szlakami? Masz ochotę wybrać się gdzieś z bliskimi lub przyjaciółmi? Szukasz idealnego prezentu lub nagrody?

Proponujemy szyte na miarę pakiety wyjazdowe. Każdego roku przygotowujemy sporo ofert skierowanych do Klientów indywidualnych, a w ofercie mamy m.in. pakiety Lot + Hotel, wycieczki według indywidualnych programów oraz vouchery kwotowe do wykorzystania w dowolnym terminie na wybraną wycieczkę z naszej oferty katalogowej.

WYJAZDOWE INSPIRACJE!

Po wyjazdowe pomysły zapraszamy również na nasz blog CityLove.pl. Piszemy tam o tym, co oczarowało nas podczas wyjazdów, a także o najważniejszych zabytkach i atrakcjach. Znajdziesz też trochę ciekawostek o kuchni, lokalnych zwyczajach i miejskich legendach. Co jakiś czas zapraszamy też przeróżnych Gości, którzy dzielą się z swoimi doświadczeniami i anegdotkami.

Blog CityLove

Szukasz wyjazdowych inspiracji? Zajrzyj do nas na bloga!