Wyjazdy grupowe z Matimpex Travel

Zobacz nasze realizacje i propozycje!

WYJAZDY GRUPOWE Z MATIMPEX TRAVEL

Każdego roku przygotowujemy dla Was setki propozycji i realizujemy dziesiątki wyjazdów grupowych w Europie i na świecie. Są to wyjazdy różnego typu, w tym wyjazdy motywacyjne dla najlepszych pracowników i klientów; wyjazdy integracyjne i wypoczynkowe oraz wyjazdy na szkolenia i konferencje, połączone ze zwiedzaniem i dobrą zabawą; wycieczki i pakiety motywacyjne będące nagrodami w konkursach; wycieczki na różne wydarzenia sportowe, city breaki dla grup znajomych i pracowników firm, wycieczki lotnicze i autokarowe z programem dostosowanym do Waszych potrzeb i zainteresowań, wyjazdy tematyczne o niestandardowych programach, m.in. podróże kulinarne, pielgrzymki po Europie i wyjazdy w najodleglejsze zakątki świata, wyjazdy dla młodzieży realizowane według standardów i programów organizacji unijnych oraz wiele, wiele innych!

WYCIECZKI GRUPOWE Z MATIMPEX TRAVEL!

Każdego roku wysyłamy kilka tysięcy osób w podróże ich marzeń. Około 30% z nich to Klienci korporacyjni i różnego rodzaju grupy zamknięte. Przekonaj się sam, że warto zrealizować grupę właśnie z Matimpex Travel!

W wielu hotelach i na wielu kierunkach jako grupę traktuje się 10 lub 15 uczestników, jednak często przygotowujemy oferty również dla grup 6-8-osobowych. Zatem nawet, jeśli masz małą grupkę, skontaktuj się z nami i zapytaj o wyjazd!