Kontakt

Szukasz wycieczki szytej na miarę? odezwij się do nas!

BIURO PODRÓŻY MATIMPEX TRAVEL

ul. Wagrowska 2 | 61-369 Poznań
+48 61 851 98 93 | grupy@matimpex.pl
NIP 972-012-02-05

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz grupę lub szukasz pomysłu? Skontaktuj się z nami!

Prosimy, aby w zapytaniu podać kilka wstępnych informacji takich jak dane kontaktowe; kierunek wyjazdu; port wylotu / miejsce wyjazdu; przybliżony termin i czas trwania wycieczki; ilość osób; świadczenia (np. koszty realizacji programu wliczone w cenę wycieczki, uroczysta kolacja, bilety na mecz, wieczorny spektakl itp.).

Możesz również zadzwonić do naszego Działu Grupowego i porozmawiać o swojej grupie, a na pewno będziemy mieli dla Ciebie kilka pomysłów. Zapraszamy!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Możesz też przesłać zapytanie przez formularz kontaktowy.

Polityka Prywatności
Wyślij

POZNAJMY SIĘ!

Nasze Biuro Podróży Matimpex Travel istnieje na polskim rynku turystycznym już od ponad 30 lat – organizujemy wycieczki już od 1989 roku! Możemy się też pochwalić jedną z pierwszych koncesji turystycznych, przyznawanych organizatorom wycieczek. Wszystkie dokumenty naszego biura, łącznie z gwarancją ubezpieczeniową, znajdziecie w zakładce Dokumenty. Tysiące wypoczętych i zadowolonych Uczestników świadczą najlepiej o znakomitych efektach naszej pracy. Potwierdzają je również przyznane nam nagrody oraz rekomendacje Klientów. Przez cały czas współpracujemy z zespołem najlepszych pilotów i nieustannie staramy się doskonalić naszą ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom naszych Klientów.

Oprócz tego, że mamy już całkiem spore doświadczenie w organizowaniu podróży, tworzymy zgrany zespół, z którym każdy projekt po prostu musi się udać

NASZE PROJEKTY

Podróże to nie tylko nasza praca, ale też nasza pasja! Od niedawna prowadzimy też bloga CityLove, na którym znajdziesz różne opowieści z podróży. Zajrzyj tam koniecznie, a być może znajdziesz inspirację do kolejnej fascynującej podróży!

W 2020 roku wystartowaliśmy też z portalem Noclegi u Polaków, na którym znajdziesz naprawdę świetne obiekty prowadzone przez naszych rodaków mieszkających zagranicą.