KONTAKT

Zapytaj o ofertę grupową!

POZNAJMY SIĘ!

Nasze Biuro Podróży Matimpex Travel istnieje na polskim rynku turystycznym już od ponad 30 lat – organizujemy wycieczki już od 1989 roku! Możemy się też pochwalić jedną z pierwszych koncesji turystycznych, przyznawanych organizatorom wycieczek. Wszystkie dokumenty naszego biura, łącznie z gwarancją ubezpieczeniową, znajdziecie w zakładce Dokumenty.
Tysiące wypoczętych i zadowolonych Uczestników świadczą najlepiej o znakomitych efektach naszej pracy. Potwierdzają je również przyznane nam nagrody oraz rekomendacje Klientów. Przez cały czas współpracujemy z zespołem najlepszych pilotów i nieustannie staramy się doskonalić naszą ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom naszych Klientów.

Oprócz tego, że mamy już całkiem spore doświadczenie w organizowaniu podróży, tworzymy zgrany zespół, z którym każdy projekt po prostu musi się udać!

GRUPY Z MATIMPEX TRAVEL!

Każdego roku wysyłamy kilka tysięcy osób w podróże ich marzeń. Około 30% z nich to Klienci korporacyjni i różnego rodzaju grupy zamknięte. Przekonaj się sam, że warto zrealizować grupę właśnie z Matimpex Travel!
W wielu hotelach i na wielu kierunkach jako grupę traktuje się 10 lub 15 uczestników, jednak często przygotowujemy oferty również dla grup 6-8-osobowych. Zatem nawet, jeśli masz małą grupkę, skontaktuj się z nami i zapytaj o wyjazd!

KONTAKT

Masz grupę lub szukasz pomysłu? Skontaktuj się z nami!

BIURO PODRÓŻY MATIMPEX TRAVEL

ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
NIP 972-012-02-05

DZIAŁ GRUPOWY

61 851 98 93
grupy@matimpex.pl

Prosimy, aby w zapytaniu podać kilka wstępnych informacji takich jak dane kontaktowe; kierunek wyjazdu; port wylotu / miejsce wyjazdu; przybliżony termin i czas trwania wycieczki; ilość osób; świadczenia (np. koszty realizacji programu wliczone w cenę wycieczki, uroczysta kolacja, bilety na mecz, wieczorny spektakl itp.).

Po przesłaniu do nas zapytania otrzymasz autoresponder z potwierdzeniem, a w przeciągu 4 dni roboczych przygotujemy kalkulację i program wyjazdu dopasowany do potrzeb Twojej grupy.

Możesz również zadzwonić do naszego Działu Grupowego i porozmawiać o swojej grupie, a nasi pracownicy na pewno będą mieli dla Ciebie kilka pomysłów. Zapraszamy!


FORMULARZ KONTAKTOWY

Możesz też przesłać zapytanie przez formularz kontaktowy.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam swoje dane osobowe. Wszystko na temat administrowania Twoimi danymi znajdziesz tutaj.

NASZE PROJEKTY

Wiele z naszych wyjazdów grupowych, to katalogowe city breaki dostosowane terminem do grupy. Zajrzyj na stronę Matimpex Travel i sprawdź co mamy w ofercie. Być może znajdziesz coś, co będzie odpowiadało potrzebom Twojej grupy. City breaki to naprawdę świetny sposób na integrację i szybkie naładowanie baterii.
Nie masz grupy, ale chciałbyś zapytać o dedykowany wyjazd? Nie ma problemu! Po prostu zapytaj o wyjazd szyty na miarę. Na pewno przygotujemy dla Ciebie propozycję, niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko pakiet Lot + Hotel, czy cały program wyjazdu.

Podróże to nie tylko nasza praca, ale też nasza pasja! Od niedawna prowadzimy też bloga CityLove, na którym znajdziecie różne opowieści z podróży. Zajrzyjcie tam koniecznie, a być może znajdziecie inspirację do kolejnej fascynującej podróży!
W 2020 roku wystartowaliśmy też z portalem Noclegi u Polaków, na którym znajdziecie naprawdę świetne obiekty prowadzone przez naszych rodaków mieszkających zagranicą.