Pakiet na Maltę dla nowożeńców i ekipy filmowej - Grupy z Matimpex Travel
·

Pakiet na Maltę dla nowożeńców i ekipy filmowej

Pakiet na Maltę zawierający m.in. zakwaterowanie w hotelu 5* dla pary nowożeńców w Mellieha Bay, w pokoju z widokiem na morze i dwoma posiłkami. A także pokoje 1-osobowe dla ekipy fotografów i filmowców, bus do dyspozycji grupki, by komfortowo zwiedzać wyspę i konieczna sprawa – pozwolenie na filmowanie w hotelu! Oto nasza propozycja krótkiej, ale intensywnej podróży poślubnej na Maltę!

  • HOTEL 5* DLA PARY NOWOŻEŃCÓW
  • HOTEL 4* DLA EKIPY FILMOWEJ
  • BUS DO DYSPOZYCJI
  • POZWOLENIE NA FILMOWANIE W HOTELU

Pakiet na Maltę – program ramowy:

Dzień 1:

Zbiórka na wybranym lotnisku na 2 godziny przed wylotem. Odprawa biletowo-bagażowa i przelot na Maltę. Transfer do wybranych hoteli i zakwaterowanie na podstawie wystawionych voucherów. W hotelach obiadokolacja i nocleg.

Dni 2-4:

Po śniadaniu czas wolny do dyspozycji Uczestników. W godzinach 10:00-18:00 bus z kierowcą do dyspozycji grupy dostępny na przejazdy po wyspie Malta. Wieczorem obiadokolacja w hotelach i nocleg.

Dzień 5:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hoteli. Czas wolny do dyspozycji Uczestników – bus z kierowcą do dyspozycji grupy dostępny na przejazdy po wyspie Malta, a następnie transfer na lotnisko, odprawa biletowo-bagażowa i powrót do kraju.

Zobacz też:

Podobne wpisy