Integracyjny weekend w Pradze - city break - wyjazdy grupowe
· ·

Integracyjny weekend w Pradze

Szukasz wycieczki dla swojego zespołu? Koniecznie sprawdź nasz szybciutki integracyjny weekend w Pradze – gwarantujemy dobre jedzenie, czeskie piwko oraz mnóstwo atrakcji – wizytę z browarze restauracyjnym, rejs po Wełtawie oraz przejażdżkę beer bikiem lub beer busem. Zapytaj o ofertę dla swojej grupy!

  • KOLACJA W BROWARZE U FLEKU
  • BEER BIKE LUB BEER BUS
  • REJS PO WEŁTAWIE Z KOLACJĄ
  • PRAGA I KUTNA HORA

Integracyjny weekend w Pradze – program ramowy:

Dzień 1:

Zbiórka (dokładne miejsce i godzina do ustalenia) i przejazd do Czech (po drodze planowane krótkie postoje).

Przyjazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu i krótki czas na odpoczynek po podróży.

Wyjście na kolację integracyjną do browaru U Fleku – najstarszego i najbardziej znanego browaru restauracyjnego w Pradze, który warzy jedynie ciemne piwo, którego będziemy mieli okazję spróbować.

Wieczorem powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 2:

Po śniadaniu zapraszamy na zwiedzanie Pragi – w programie m.in.

  • Otoczony zabytkowymi kamienicami Rynek Staromiejski z pomnikiem Jana Husa i Ratuszem Staromiejskim; średniowieczny zegar Orloj z ruchomymi figurkami, które co godzinę odgrywają swój magiczny spektakl
  • Następnie zapraszamy na zwiedzanie Pragi na pokładzie Beer Bike lub Beer Busa (w zależności od ilości osób) – podczas zwiedzania zapewnione pyszne kraftowe czeskie piwo oraz wspaniałe widoki.
  • Wieczorem rejs stateczkiem wycieczkowym po Wełtawie, podczas którego będzie można obejrzeć najważniejsze praskie zabytki z perspektywy rzeki oraz zjeść kolację.

Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3:

Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze wizyta w Kutnej Horze, gdzie znajduje się wpisana na listę UNESCO Katedra św. Barbary. Zwiedzanie kościoła i spacer po uroczym miasteczku. Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski, zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych

Zobacz też:

Podobne wpisy