Wakacje z jogą w Grecji - Wyjazdy grupowe z Matimpex Travel
· ·

Wakacje z jogą w Grecji i relaks nad Zatoką Sarońską

Poza ścisłym sezonem wakacyjnym zapraszamy na wakacje w jogą w słonecznej Grecji. Będzie czas na wypoczynek, codzienną praktykę jogi i zupełny relaks z widokiem na Zatokę Sarońską. Wybierzemy się też do Aten, gdzie będzie czas na zwiedzanie i wspólny posiłek w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic greckiej stolicy. To świetna propozycja dla małych grup – joga będzie prowadzona na tarasie lub w salce w hotelu. Zapraszamy do Grecji na wakacje z jogą!

  • CODZIENNA PRAKTYKA JOGI
  • WYCIECZKA DO ATEN
  • CZAS NA WYPOCZYNEK
  • HOTEL 3* PRZY SAMEJ PLAŻY
  • WEGETARIAŃSKIE POSIŁKI
  • TWÓJ LUB NASZ INSTRUKTOR

Wakacje z jogą w Grecji – program ramowy:

Dzień 1:

Zbiórka na wybranym lotnisku, odprawa i przelot do Aten. Transfer do hotelu Cokkinis 3* w miasteczku Megara nad Zatoką Sarońską, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dni 2-3:

Rano zapraszamy na praktykę jogi na tarasie hotelu lub na plaży – w zależności od pogody i nastroju! Po praktyce czeka na Was wegetariańskie śniadanie.

Reszta dnia należy do Was – to czas na wypoczynek nad morzem, plażowanie, spacery po okolicy i relaks z książką. 

Późnym popołudniem ponownie zapraszamy na praktykę jogi. Po praktyce będzie czas na wegetariańską obiadokolację i nocleg.

Dzień 4:

Dzień rozpoczniemy poranną praktyką jogi – oczyścimy nasze ciała i umysły. 

Po śniadaniu wybierzemy się na wycieczkę do Aten – miejsca, które jest kolebką kultury! Zobaczymy najważniejsze greckie zabytki starożytności – Wzgórze Akropolu ze świątynią Ateny Partenos, Propylejami, Świątynią Ateny Nike oraz Erechtejonem; antyczną Agora – dawne miejsce spotkań; Teatr Dionizosa, gdzie swoje sztuki wystawiali m.in. Sofokles i Eurypides oraz gdzie miała miejsce premiera Antygony. 

Popołudnie spędzimy u stóp Akropolu – zachwycimy się biało-niebieską Anafiotiką, przypominającą greckie wyspy, a wieczorem spotkamy na Place, która tętni życiem do białego rana!

Na Place zrobimy czas wolny na obiadokolację (płatną we własnym zakresie). Późnym wieczorem wrócimy do hotelu na nocleg. 

Dni 5-7:

W kolejnych dniach wrócimy do naszej jogowej rutyny. Po porannej praktyce będzie czas na wegetariańskie śniadanie, a po śniadaniu – czas na wypoczynek nad morzem, plażowanie i co tylko zechcecie. 

Po południu ponownie zapraszamy na praktykę jogi. Po praktyce będzie czas na wegetariańską obiadokolację, a po kolacji – na relaks. Nocleg.

Dzień 8:

Dziś rozpoczniemy ostatnią już poranną praktyką jogi. Po śniadaniu wykwaterowanie i czas wolny do dyspozycji Uczestników.

Po południu transfer na lotnisko. Odprawa i przelot do kraju.

Podobne wpisy