Jogowisko na Cyprze z Magdą Drapałą - Zapisz się!
· ·

Wakacje z jogą na Cyprze

Wakacje z jogą na Cyprze to idealna okazja, by wypocząć – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Proponujemy codziennie zajęcia jogi oraz czas na relaks i odpoczynek przy basenie. Na matę zaproszeni są wszyscy, zarówno osoby początkujące, jak i te, które jogę praktykują od jakiegoś czasu – poziom zajęć dostosujemy do Twojej grupy. Proponujemy wyloty poza ścisłym sezonem wakacyjnym. Możemy zaproponować opiekę jednego z naszych instruktorów jogi lub wyjazd dla grupy, którą poprowadzi Wasz instruktor.

  • CODZIENNA PRAKTYKA JOGI
  • ZWIEDZANIE LARNAKI
  • CZAS NA WYPOCZYNEK
  • HOTEL 3* Z BASENEM
  • MOŻLIWOŚĆ VEGE POSIŁKÓW
  • TWÓJ LUB NASZ INSTRUKTOR

Wakacje z jogą na Cyprze – program ramowy:

Dzień 1:

Zbiórka na wybranym lotnisku, odprawa i przelot do Pafos. Po drodze do hotelu zatrzymamy się przy słynnej skale Afrodyty, to tutaj właśnie zgodnie z legendą miała wyjść na brzeg, zrodzona z piany morskiej bogini grecka Afrodyta. Przyjazd do hotelu i zakwaterowanie.

Czas wolny na odpoczynek po podróży. Po południu sesja jogi. Sesje jogi będą trwały ok. 1,5 godziny i będą odbywały się na świeżym powietrzu lub w salce do jogi.

Wieczorem obiadokolacja (wegetariańska lub „tradycyjna”) w tawernie sąsiadującej z hotelem i nocleg.

Dni 2-3:

Po wegetariańskim śniadaniu zapraszamy na praktykę jogi. Reszta dnia należy do Was – to czas na wypoczynek przy basenie, spacery po okolicy i relaks z książką. Wieczorem ponownie zapraszamy na praktykę jogi. Po praktyce obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4:

Po lunchu wybierzemy się na wycieczkę z przewodnikiem do Larnaki – największego miasta w południowo-wschodniej części wyspy, a zarazem jednego z najstarszych. Zaczniemy od spaceru z przewodnikiem po urokliwej starówce a następnie odwiedzimy katedrę św. Łazarza, pierwszego biskupa Kition, pierwotnie zbudowaną w 900 r. n.e. Tradycja mówi, że miejsce pochówku Łazarza zaginęło w okresie rządów arabskich rozpoczynającym się w 649 r. W 890 r. w Larnace odkryto grób z napisem Łazarz, przyjaciel Chrystusa. Cesarz Leon VI z Bizancjum pod koniec IX wieku nad grobem Łazarza wzniósł kościół św. Łazarza. Następnie udamy się do prywatnego muzeum Pierides, gdzie ponad 6000 eksponatów przedstawia 10 000-letnią historię wyspy. Ostatnim przystankiem będzie wioska Kiti, w której znajduje się kościół Angeloktistos ze wspaniałymi mozaikami pochodzącymi z okresu wczesnego chrześcijaństwa, które uważa się za zbudowane przez anioły. W czasie zwiedzania będzie czas wolny na obiadokolację. Późnym wieczorem wrócimy do hotelu na nocleg. 

Dni 5-7:

W kolejnych dniach wrócimy na matę. Po porannej praktyce będzie czas na wypoczynek, relaks i co tylko zechcecie. Po południu ponownie zapraszamy na praktykę jogi. Po praktyce obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8:

Po wczesnym śniadaniu/odebraniu pakietów śniadaniowych, wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Odprawa i przelot do kraju.

Podobne wpisy