Pełen atrakcji rodzinny city break w Londynie - Matimpex Travel
· ·

Pełen atrakcji city break w Londynie

Londyn to miasto, w którym nie można się nudzić! Nawet, jeśli to nie Twój pierwszy pobyt w brytyjskiej stolicy, miasto nadal ma wiele do zaoferowania. Przygotowaliśmy program na rodzinny wypad do Londynu, który był prezentem dla prawdziwego fana Chelsea London. Sprawdź nasz pełen atrakcji city break w Londynie!

  • ZWIEDZANIE STADIONU CHELSEA
  • MUZEUM MADAME TUSSAUD’S
  • MUZEA KENSINGTON
  • PRZEJAŻDŻKA BIG BUSEM
  • REJS PO TAMIZIE
  • LONDON EYE

City break w Londynie – program ramowy:

Dzień 1:

Zbiórka na wybranym lotnisku na 2 godziny przed wylotem i przelot do Londynu. Transfer do wybranego hotelu, zakwaterowanie na podstawie vouchera i czas wolny do dyspozycji Uczestników. Wieczorem nocleg.

Dzień 2:

Po śniadaniu przejazd metrem na zwiedzanie. Tego dnia zapraszamy do Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s zlokalizowanego niedaleko słynnej Baker Street. Tego dnia do Waszej dyspozycji są też przejazdy Big Busem – w wygodny sposób możecie zwiedzić miasto i podziwiać najsłynniejsze zabytki z pokładu słynnego doubledeckera! Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3:

Po śniadaniu przejazd metrem na zwiedzanie. Dziś czeka na Was rejs po Tamizie z komentarzem na żywo w języku angielskim. Rejs zakończymy w okolicy Westminsteru, więc tego dnia możecie wybrać się również na zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego – kościoła koronacyjnego angielskich i brytyjskich monarchów. Dzień zakończymy przejażdżką London Eye. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4:

Po śniadaniu przejazd metrem na zwiedzanie. Zapraszamy na Chelsea Stadium & Museum Tour – podczas wizyty będzie można poznać tajemnice słynnej londyńskiej drużyny! Tego dnia polecamy również wizytę w jednym z Muzeów Kensington – słynnym Muzeum Historii Naturalnej lub interaktywnym Muzeum Nauki! Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 5:

Po śniadaniu krótki czas wolny. Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

Zobacz też:

Podobne wpisy