WYCIECZKI SZYTE NA MIARĘ

Zapytaj o wyjazdowy pakiet!

WYCIECZKI SZYTE NA TWOJĄ MIARĘ!

Nie masz grupy, ale potrzebujesz pomocy w organizacji wyjazdu? Szukasz idealnej nagrody w konkursie konsumenckim? A może nie przepadasz za grupowym zwiedzaniem, a nie masz czasu na wyszukiwanie najlepszych ofert? Znasz dobrze wybrany kierunek i nie masz ochoty poruszać się znów tymi samymi szlakami?
Proponujemy szyte na miarę pakiety wyjazdowe. Każdego roku przygotowujemy sporo ofert skierowanych do Klientów indywidualnych, a w ofercie mamy m.in. pakiety Lot + Hotel, wycieczki według indywidualnych programów oraz vouchery kwotowe do wykorzystania w dowolnym terminie na wybraną wycieczkę z naszej oferty.

PAKIETY LOT + HOTEL

W naszej ofercie katalogowej nie znalazłeś wymarzonego kierunku lub nie pasują Ci terminy naszych city breaków? Z przyjemnością pomożemy Ci zorganizować wyjazd dostosowany do Twoich potrzeb! Pakiety Lot + Hotel to świetna propozycja dla osób, które bez problemu poradzą sobie same na miejscu i które chcą spędzić czas we własnym towarzystwie.
Pakiety możemy też wzbogacić o zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem, bilety wstępów i wszelkie atrakcje.

NAGRODA SZYTA NA MIARĘ

Voucher na wycieczkę to świetna nagroda w konkursach dla najlepszych pracowników lub Klientów. Możesz wykupić voucher kwotowy do wykorzystania na dowolną wycieczkę z oferty Matimpex Travel lub poprosić o organizację wycieczki specjalnie dla Twoich Klientów.
Może być to pobyt wypoczynkowy w hotelu ze SPA lub city break skrojony pod potrzeby Uczestników. Wystarczy, że określisz budżet i dasz nam znać.
A jeśli nie masz pomysłu, zdaj się na nas!

BEZTROSKA PODRÓŻ

Bezpieczeństwo to podstawa udanych wakacji! Nawet jeśli marzysz o skokach na bungee lub raftingu rwącą rzeką, my pomyślimy o tym, żebyś był bezpieczny.
Każda nasza podróż szyta na miarę i każdy plan wyjazdu zawierają propozycje ubezpieczeń.
Kupując wycieczkę w biurze podróży, zostaniesz objęty Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym oraz naszym ubezpieczeniem. Nie będziesz musiał martwić się o ewentualne anulacje i odwołania, a każdą logistyczną zmianę zrobimy za Ciebie!

ZOBACZ PRZYKŁADOWE OFERTY PAKIETOWE:


PROJEKT: PODRÓŻ! – TWÓJ INDYWIDUALNY PROGRAM ZWIEDZANIA

Marzenia o podróżach to jedne z tych najpiękniejszych! Nie tak trudno je zrealizować, a gdy już wrócimy do domu, zostają z nami w formie wspomnień. Wbrew pozorom zaplanowanie podróży nie jest łatwe i wymaga sporej dawki doświadczenia, zdolności logistycznych oraz przede wszystkim czasu! Niezależnie od tego, czy szukasz klimatycznego domku w górach, czy marzysz o włóczędze po dalekich krajach, dobry plan sprawi, że nie będziesz musiał się martwić podczas urlopu. Propozycja, którą Ci wyślemy, będzie napisana tylko dla Ciebie – uwzględnimy Twoje oczekiwania i preferencje. Podróże to nie tylko nasza pasja, mamy też ogromną wprawę w ich organizowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.

Nie znajdziesz tu cennika, który określi ile będzie kosztował Twój wakacyjny plan – wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania. Czy jest to miesięczna podróż przez Azję z wewnętrznymi lotami i opisem atrakcji, czy propozycja tygodniowego pobytu w Toskanii z wycieczkami w okolicy. Prześlij do nas zapytanie, a będziemy mogli określić, ile czasu i pracy będzie potrzeba na stworzenie idealnego planu. Jeśli dokonasz rezerwacji świadczeń u nas, odliczymy koszt planu od ostatecznej ceny wycieczki.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE STRONY Z PLANU WYCIECZKI SZYTEJ NA MIARĘ

Jesteś ciekaw jak wygląda taki indywidualny plan zwiedzania? Poniżej prezentujemy kilka stron z planu wycieczki na Teneryfę dla 4 dorosłych osób pod koniec stycznia 2020. Jakie były oczekiwania? Klienci mieli już wykupiony przelot i rezerwację samochodu, ale prosili o propozycje spędzenia czasu wolnego oraz pomoc w wyborze zakwaterowania. Oto przykładowe strony z oferty, która zawierała program ramowy, szczegółowe plany na każdy dzień, praktyczne porady, 4 propozycje noclegu do wyboru oraz propozycję ubezpieczenia.

SZUKASZ OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

61 852 87 31

pn-pt 09:00-16:30