PROJEKT PODRÓŻ

Twój indywidualny plan wyjazdu!

PROJEKT PODRÓŻ – TWÓJ INDYWIDUALNY PLAN ZWIEDZANIA

Marzenia o podróżach to jedne z tych najpiękniejszych! Nie tak trudno je zrealizować, a gdy już wrócimy do domu, zostają z nami w formie wspomnień. Wbrew pozorom zaplanowanie podróży nie jest łatwe i wymaga sporej dawki doświadczenia, zdolności logistycznych oraz przede wszystkim czasu! Niezależnie od tego, czy szukasz klimatycznego domku w górach, czy marzysz o włóczędze po dalekich krajach, dobry plan sprawi, że nie będziesz musiał się martwić podczas urlopu. Propozycja, którą Ci wyślemy, będzie napisana tylko dla Ciebie – uwzględnimy Twoje oczekiwania i preferencje. Podróże to nie tylko nasza pasja, mamy też ogromną wprawę w ich organizowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.

Nie znajdziesz tu cennika, który określi ile będzie kosztował Twój wakacyjny plan – wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania. Czy jest to miesięczna podróż przez Azję z wewnętrznymi lotami i opisem atrakcji, czy propozycja tygodniowego pobytu w Toskanii z wycieczkami w okolicy. Prześlij do nas zapytanie, a będziemy mogli określić, ile czasu i pracy będzie potrzeba na stworzenie idealnego planu. Jeśli dokonasz rezerwacji świadczeń u nas, odliczymy koszt planu od ostatecznej ceny wycieczki.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE STRONY Z PLANU WYCIECZKI SZYTEJ NA MIARĘ

Jesteś ciekaw jak wygląda taki indywidualny plan zwiedzania? Poniżej prezentujemy kilka stron z planu wycieczki na Teneryfę dla 4 dorosłych osób pod koniec stycznia 2020. Jakie były oczekiwania? Klienci mieli już wykupiony przelot i rezerwację samochodu, ale prosili o propozycje spędzenia czasu wolnego oraz pomoc w wyborze zakwaterowania. Oto przykładowe strony z oferty, która zawierała program ramowy, szczegółowe plany na każdy dzień, praktyczne porady, 4 propozycje noclegu do wyboru oraz propozycję ubezpieczenia.

SZUKASZ OFERTY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

61 851 98 93

pn-pt 09:00-16:30