Konferencja w Doncaster i zwiedzanie Leeds i Yorku - Grupy Matimpex Travel
·

Konferencja w Doncaster i zwiedzanie Yorku

Wyjazd na konferencję i spotkania służbowe to idealna okazja, by poznać region naszych kontrahentów. Nasi Klienci wybrali się do Doncaster, gdzie główną siedzibę ma ich firma. W Doncaster odbyła się konferencja i seria służbowych spotkań, a dziś zakończył się wspólną kolacją z przedstawicielami brytyjskiej strony. A przy okazji grupa zwiedziła urokliwy York oraz dawną stolicę Brytów – dzisiejsze Leeds. Jeśli planujesz służbowy wyjazd zagranicę dla swoich pracowników, zapytaj o możliwość wzbogacenia programu o ciekawe miejsca!

  • ZWIEDZANIE LEEDS
  • WYCIECZKA DO YORKU
  • KONFERENCJA W DONCASTER
  • BUS DO DYSPOZYCJI GRUPY
  • HOTEL 3* W LEEDS
  • KOLACJE INTEGRACYJNE

Konferencja w Doncaster – program ramowy:

Dzień 1:

Zbiórka na wybranym lotnisku na dwie godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Leeds. Transfer do hotelu, złożenie bagażu i wyjście na zwiedzanie Leeds – dawnej stolicy Brytów. Spacer po starym mieście, Ratusz Miejski, Katedra, wiktoriańskie sklepiki Twaite Mills, dawna giełda kukurydziana, klasztor cysterski.

Po południu powrót do hotelu, zakwaterowanie i czas na odpoczynek. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2:

Po śniadaniu wyjazd do Doncaster. Dziś poświęcony na spotkania i konferencję w siedzibie firmy. Wspólna kolacja wraz z przedstawicielami firmy z Doncaster. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3:

Po śniadaniu przejazd do Yorku – malowniczego miasteczka założonego ponad 2000 lat temu, w którym przeplatają się ślady Rzymian i Wikingów. Spacer po starym mieście: największa w Europie średniowieczna katedra, The Shambles – w całości zachowana średniowieczna uliczka, mury miejskie.

Po południu powrót do Leeds – pożegnalna kolacja w restauracji w centrum Leeds. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i przelot do kraju.

Zobacz też:

Podobne wpisy